velux tlr świetlik do pokrć płaskich sztywy 2010

Świetlik tunelowy sztywny TLR 2010 Velux – do dachów skośnych z płaskim pokryciem

1 677,60 

Produkt dostępny na zamówienie

Świetlik tunelowy sztywny TLR 2010 Velux średnica 35 cm – do dachów skośnych z płaskim pokryciem

Świetliki dachowe Velux to niezwykle skuteczna metoda na doświetlenie pomieszczeń, z których nie ma bezpośredniego dostępu do zewnętrznych ścian budynku oraz do dachu, takich jak klatki schodowe, korytarze, łazienki czy garderoby. Konstrukcja świetlika TLR 2010 przeznaczona jest do dachów skośnych, a doświetlane pomieszczenie nie musi znajdować się bezpośrednio pod dachem. Świetlik tunelowy TLR 2010 Velux o średnicy 35 cm przeznaczony jest do dachów skośnym z płaskimi pokryciami dachowymi.
velux tlr 2010 swietlik dachowy tunel sztywny

Świetlik dachowy TLR 2010 Velux – charakterystyka produktu

Ze świetlikiem dachowym TLR 2010 Velux można dostarczyć naturalne światło do wewnętrznych części domu, bez dostępu do ścian zewnętrznych budynku czy też dachu. Zapewnia to naturalne i najzdrowsze oświetlenie oraz oszczędność energii elektrycznej, z kolei po zachodzie słońca skorzystać można z dodatkowego doświetlenia LED (wymaga osobnego dokupienia), które montowane jest w elemencie sufitowym, dzięki czemu nie ma konieczności montowania dodatkowo żyrandol. Świetlik tunelowy TLR 2010 Velux sprawdzi się wszędzie tam, gdzie odległość od powierzchni dachu do sufitu docelowo oświetlanego pomieszczenia nie będzie dłuższa niż 6 m (minimalna odległość do 90 cm). Sztywny tunel światłonośny ma długość 1,7 m oraz systemową możliwość przedłużenia do 6 m (wymaga zastosowania dodatkowego elementu). Zestaw zawiera także dwa kolanka, wyprofilowane pod kątem 45°, dzięki czemu można w tym zakresie dopasować położenie względem siebie elementów dachowego oraz sufitowego, które w dachu skośnym nie będą nigdy ustawione wobec siebie idealnie w linii prostej. Sztywny tunel światłonośny ma średnicę 35 cm i od wewnątrz pokryty jest powłoką lustrzaną, która zapewnia aż 98% refleksyjności, co oznacza, że większość trafiającego do świetlika światła słonecznego zostanie przetransportowana do docelowego pomieszczenia. Dodatkowo, wewnętrzny element sufitowy wykończony jest na brzegach w taki sposób, aby tworzyć efekt rozbłysku, z którym oświetlenie zostanie równomiernie rozproszone po wnętrzu, tworząc bardzo naturalny efekt. Element sufitowy posiada w zestawie ramę izolacyjną z poliwęglanu, dzięki której świetlik nie przyczynia się do strat energii grzewczej. Zewnętrzny, dachowy element posiada wyjmowane skrzydło ze szkłem hartowanym o grubości 4 mm, dlatego jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne czy grad i silny wiatr. Szkło pokryte jest od zewnątrz powłoką łatwozmywalną, dzięki której nie wymaga częstego mycia, a zanieczyszczenia nie blokują dostępu promieni słonecznych do wnętrza tunelu światłonośnego.
sztywny swietlik tunelowy do pokryc plaskich

Sprawdź dodatki do świetlika TLR 2010

Element przedłużający do świetlika szywnego

Dodatkowa lampka doświetlająca po zmroku

Świetlik velux na dach
swietlik tunelowy velux
swietlik tunelowy sztywny velux do pokrycia plaskiego
Świetliki dachowe TLR 2010 Velux są wyjątkowo łatwe w montażu – nie wymaga on naruszania konstrukcji dachu i przebiega bardzo sprawnie i szybko.
Świetliki tunelowe Velux z przeznaczeniem do dachów skośnych dostosowane są do montażu w połaciach o nachyleniu w przedziale 15° – 60°. Jeżeli nachylenie dachu jest mniejsze, zalecane jest zastosowanie świetlików dachowych Velux do dachów płaskich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świetlik tunelowy sztywny TLR 2010 Velux – do dachów skośnych z płaskim pokryciem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.