swietlik dachowy TLF 2010 do dachów skośnych tunel elastyczny do gontu papy

VELUX Świetlik tunelowy elastyczny – TLF 2010 – do pokryć płaskich

1 342,40 

Produkt dostępny na zamówienie

Świetlik tunelowy elastyczny TLF 2010 o średnicy 35 cm, do dachów skośnych z pokryciami płaskimi (gont, papa, łupek)

Świetliki dachowe Velux do dachów skośnych to niezwykle praktyczna konstrukcja, z którą światło słoneczne może zostać dostarczone nawet do tych pomieszczeń, w których nie ma możliwości instalacji tradycyjnych okien dachowych czy pionowych. Świetliki tunelowe Velux sprawdzą się w przypadku korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń garderobianych czy łazienek, które znajdują się bezpośrednio poniżej skośnego dachu. Światło dostarczane jest do wnętrz poprzez tunel światłonośny, który łączy element znajdujący się na dachu z sufitem oświetlanego pomieszczenia. Świetlik tunelowy TLF 2010 Velux posiada elastyczny tunel światłonośny o średnicy 35 cm, a element dachowy przeznaczony jest do płaskich pokryć dachowych.
VELUX Świetlik tunelowy elastyczny - TLF do pokryć płaskich papa gont

TLF 2010 Velux – świetlik dachowy elastyczny – opis produktu

Dopracowana konstrukcja świetlików dachowych TLF 2010 Velux umożliwia dostarczenie światła słonecznego w pomieszczenia bez bezpośredniego dostępu do zewnętrznych ścian budynku czy do dachu. Jest to bardzo skuteczna forma doświetlenia, która pozwala przy tym na oszczędność energii elektrycznej. W świetlikach dachowych Velux można zastosować dodatkowe doświetlenie LED, dzięki któremu oświetlenie będzie działać niezależnie od pory dnia, bez konieczności dodatkowego montowania żyrandoli czy kinkietów. Tunel światłonośny w wariancie elastycznym posiada średnicę 35 cm a jego wnętrze pokryte jest lustrzaną powłoką, zapewniającą aż 98% refleksyjności, co oznacza, że większość promieni słonecznych transportowana jest skutecznie do wnętrza doświetlanego pomieszczenia. Element sufitowy zaprojektowany został w taki sposób, aby jego krawędzie dodatkowo rozpraszały światło słoneczne, dzięki czemu pomieszczenie będzie równomiernie i intensywnie oświetlone. Konstrukcja świetlika dachowego TLF 2010 Velux umożliwia zastosowanie go wszędzie tam, gdzie odległość pomiędzy dachem a sufitem docelowego pomieszczenia nie przekracza 2.0 m (minimalna odległość to 40 cm). Elastyczny wariant tunelu światłonośnego oznacza, że element sufitowy nie musi znajdować się bezpośrednio pod elementem montowanym w dachu. Element sufitowy posiada w zestawie poliwęglanową ramę izolacyjną, dzięki której montaż świetlika nie generuje nadmiernych strat energii grzewczej z pomieszczeń. Element dachowy posiada wyjmowane skrzydło okienne z przeszkleniem w postaci szkła hartowanego o grubości 4 mm, dzięki czemu wykazuje najwyższą odporność w związku z gradem czy porywistym wiatrem. Szkło pokryte jest także warstwą łatwozmywalną, dzięki czemu element dachowy nie wymaga częstego mycia, aby skutecznie transportować promienie światła.
velux TLF 2010 swietlik 35cm
Świetlik velux na dach
swietlik tunelowy velux
velux swietlik dachowy elastyczny

Świetlik VELUX TLF 2010

Świetliki tunelowe Velux są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają ingerencji w konstrukcję dachu. Sprawdzą się w przypadku dachów, których kąt nachylenia mieści się w przedziale od 15° do 60°, w przypadku mniejszego nachylenia należy wybrać świetliki Velux przeznaczone do dachów płaskich.
Świetliki dachowe TLF 2010 Velux to najwyższa jakość materiałów oraz wykonania, zapewniają najwyższą estetykę i nowoczesny wygląd, dzięki któremu sprawdzą się w przypadku niemal każdego wystroju wnętrza.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX Świetlik tunelowy elastyczny – TLF 2010 – do pokryć płaskich”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.