velux ztl doświetlenie świetlika dachowego LEd

Velux ZTL 014L zestaw oświetleniowy LED do świetlików dachowych

267,00 

Produkt dostępny na zamówienie

ZTL 014L Velux – zestaw oświetleniowy LED do świetlików dachowych

ZTL 014L LED jest to zestaw służący do uzupełnienia świetlików tunelowych Velux w dodatkowe, sztuczne doświetlenie LED, aby oświetlać pomieszczenia także w nocy, bez konieczności montowania dodatkowo żyrandoli czy kinkietów. Dzięki temu nie trzeba zaburzać estetyki sufitu, a świetlik dachowy może pełnić funkcję „dzień i noc”. W zestawie ZTL znajdują się żarówki typu LED, o mocy 4W, co odpowiada sile oświetlenia jak w klasycznej żarówce 40W. Żarówki LED rozmieszczone są na stelażu, o kształcie dopasowanym do zamocowania w elemencie sufitowym świetlika dachowego. Instalacja zestawu doświetlającego ZTL możliwa jest w dowolnym momencie użytkowania świetlika, jest prosta i szybka. Zestaw z doświetleniem ZTL 014L przeznaczony jest do świetlików z tunelem o średnicy 35 cm.

VELUX ZTR 62cm oraz 124cm

Technologia oświetlenia LED to jedna z najbardziej energooszczędnych metod sztucznego doświetlania wnętrz – żarówki te charakteryzuje nieznaczny pobór energii elektrycznej, a trwałość samych diod tworzących żarówkę wynosi nawet do 18 lat.
  • Dodatkowe, sztuczne doświetlenie do świetlika tunelowego Velux
  • Niski pobór energii elektrycznej
  • Diody LED 4W (odpowiednik żarówki 40W)
  • Oświetlenie w dzień i w nocy
  • Łatwy i szybki montaż
  • Do świetlików o średnicy 35 cm
velux ztl doświetlenie świetlika dachowego LEd

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Velux ZTL 014L zestaw oświetleniowy LED do świetlików dachowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!