rolety i markizy na okna dachowe velux jak wybrać

4 ważne powody aby wybrać markizy i rolety VELUX

Oryginalne rolety i markizy VELUX zapewnią optymalny komfort użytkowania poddasza. Wybierz produkty w zależności od swoich potrzeb. Rolety wewnętrzne to gwarancja kontroli światła. Aby chronić dom przed nagrzewaniem, wybierz rolety zewnętrzne lub markizy. Ciepłe i słoneczne dni są fantastyczne, ale bezpośrednie nasłonecznienie może powodować nagrzewanie pomieszczeń w domu do nieznośnych temperatur. Najlepszym sposobem ochrony przed nagrzewaniem jest odbicie promieni słonecznych zanim dotrą one do szyby okiennej. Rolety do okien dachowych VELUX służące ochronie przed nagrzewaniem są montowane po zewnętrznej stronie okna i dzięki temu skutecznie zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrz. Sprawdź poniżej dlaczego warto wybrać oryginalne markizy i rolety dachowe VELUX:

wytrzymałe rolety na okna dachowe velux

1. Jakość na wiele lat

Rolety oraz markizy VELUX testowane są do granic możliwości i wytrzymałości – są podnoszone i opuszczane tysiące razy i wystawiane są na działanie ekstremalnie wysokich temperatur. Tkanina, z której wykonane są rolety zewnętrzne, jest gnieciona, szarpana i rozciągana. Rolety zewnętrzne zmagają się z wiatrem oraz deszczem – wszystko po to aby zapewnić ze produkt który trafia do Państwa rąk zachowa swój kolor oraz formę nawet po upływie okresu gwarancyjnego

2. Idealne dopasowanie i łatwy montaż

Oryginalne markizy oraz rolety VELUX są dostosowane do Państwa okien VELUX. Zapewnia to idealne dopasowanie bez konieczności pomiarów. Slim line – to projekt wąskiej szyny bocznej które jest wykonana ze szczotkowanego aluminium – co nadaje oknom elegancki i niepowtarzalny wygląd. Dzięki systemowi instalowanych fabrycznie mocowań rolety można zamontować w kilka minut samemu – wystarczy wkliknąć kaseton na swoje miejsce, przykręcić prowadnice i GOTOWE!

markizy i rolety na okna dachowe
akcesoria na okna dachowe

3. Twój dom Twój wybór!

Wyboru mogą Państwo dokonać spośród bogatej oferty różnych rodzajów rolet oraz żaluzji włączając to kolekcje dziecięce, a także personalizowane rolety z serii Colour by You dostępne w 1800kolorach, dopasowanych do Państwa potrzeb.

4. Bezpośrednio Twoich bliskich

Bezpieczna dla dzieci, nie wykorzystująca sznurków, konstrukcja rolet VELUX eliminuje zwisające elementy, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Zastosowane w roletach zaciemniających materiały tekstylne posiadają certyfikat OEKO-TEX, który gwarantuje zę w ich produkcji nie zostały użyte żadne szkodliwe substancje. Natomiast nasze rolety zewnętrzne nie tylko chronią przed przegrzaniem się domu, ale także odstraszają włamywaczy. 

markizy i rolety VELUX poradnik

Nie znalazłeś odpowiedniego poradnika dla Ciebie? A może nadal masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas z chęcią na nie odpowiemy

Cart
Your cart is currently empty.