Wyłaz WGT Fakro z kołnierzem uniwersalnym i szybą hartowaną

280,00 305,00 

  • Klasa: STANDARD
  • otwieranie klapowe (skrzydło podnoszone do góry)
  • uchwyt umożliwiający 3 pozycyjne blokowanie skrzydła
  • okno zintegrowane z kołnierzem
  • szyba pojedyncza hartowana
  • zakres montażu 15-60°.
  • gwarancja 5 lat

Wyłaz WGT Fakro standardowy z kołnierzem uniwersalnym i pojedyncza szybą hartowaną

Wyłaz dachowy jest jedynym rozwiązaniem, zapewniającym bezpieczne, ułatwione i szybkie wychodzenie na dach. Niezwykle ułatwia przeprowadzanie wszelkich prac kominiarskich, konserwacyjnych czy instalacyjnych.

Wyłaz dachowy może być rozwiązaniem szytym na miarę, a wybór wyłazu zależy przede wszystkim od tego, czy montowany będzie na poddaszu użytkowym i ogrzewanym, czy na strychu, na którym może panować temperatura taka, jak na zewnątrz.

Standardowe wyłazy dachowe to nie tylko funkcja wyjścia na dach, ale także doświetlanie pomieszczenia światłem dziennym oraz możliwość jego wietrzenia. Wyłazy STANDARD nie zapewniają termoizolacji, dlatego przeznaczone są do strychów i poddaszy nieogrzewanych.

Na wyłaz dachowy WGT składa się ościeżnica wykonana z drewna sosnowego, impregnowanego metodą próżniową. Skrzydło wyłazu wykonano z profilu aluminiowego, malowanego proszkowo, które dodatkowo od wewnątrz zabezpieczone jest uszczelką obwodową. Ekstrudowany profil gwarantuje większą trwałość oraz sztywność konstrukcji skrzydła.

Wyłaz WGT połączono z uniwersalnym kołnierzem uszczelniającym. Skrzydło posiada uchwyt służący do jego blokowania w jednej z trzech pozycji.

Montaż wyłazów WGT jest niezwykle prosty dzięki łatom ? nie wymaga to wykonywania wymianów ani nadbitek. Dodatkowo umożliwia to przesuwanie wyłazu podczas montażu (w poziomie), co ułatwia dopasowanie do pokrycia dachowego. Do wyłazu producent dołącza standardowo zestaw montażowy, co usprawnia przebieg instalacji.

Wyłazy WGT przeznaczone są do montażu w dachach o kącie nachylenia od 15o do 60o

[wonderplugin_cond deviceexclude=”Mobile”]
wyłaz dachowy okno dachowe połaciowe

NACHYLENIE DACHU
15-60?
 
wyłaz okno na dach tanio

IZOLACJA AKUSTYCZNA
34dB
gwarancja wysoka jakość niska cena

GWARANCJA
5 lat
[/wonderplugin_cond]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wyłaz WGT Fakro z kołnierzem uniwersalnym i szybą hartowaną”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!