Wyłaz WLI Fakro otwierany na bok z kołnierzem uniwersalnym i zespoloną szybą hartowana

688,00 921,00 

  • Klasa: STANDARD
  • Otwieranie klapowe (skrzydło otwierane do bok)
  • Wyłaz zintegrowany z kołnierzem uszczelniającym
  • Ogranicznik utrzymujący okno w pozycji
  • Możliwość otwarcia na lewą lub prawą stronę
  • Pakiet szybowy z dwóch szyb hartowanych
  • Zakres montażu 15-70°.
  • Gwarancja – 5 lat

Główną funkcją wyłazu dachowego jest zapewnienie bezpiecznego i komfortowego dostępu do powierzchni dachu, gdy na przykład konieczne jest przeprowadzenie prac kominiarskich czy instalacyjnych. Wyłazy dachowe istnieją w kilku wariantach a ich właściwy dobór zależny jest od potrzeb. Podstawowe rozróżnienie dotyczy tego, czy wyłaz będzie dopełniał pomieszczenie użytkowe i ogrzewane, czy nieogrzewany strych. Dodatkowo, wyłazy dachowe zapewniają doświetlenie poddasza światłem naturalnym a także pozwalają na przewietrzenie tych pomieszczeń dzięki możliwości uchylenia klapy.

 

Wyłaz WLI Fakro otwierany na bok z kołnierzem uniwersalnym i zespoloną szybą hartowaną 4H-10-4G

 

Wyłazy Standard zapewniają nie tylko komfortowe i bezpieczne wyjście na dach, ale również doświetlają pomieszczenia poddasza naturalnym światłem dziennym oraz umożliwiają ich przewietrzenie ? klapa posiada możliwość uchylenia.
Wyłazy standard stworzone są z myślą o pomieszczeniach nieogrzewanych, w których panuje taka temperatura, jak na zewnątrz.

Wyłaz WLI wyposażony jest w ościeżnicę z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, z kolei skrzydło stanowi profil aluminiowy malowany proszkowo, zabezpieczony zewnętrznie uszczelką obwodową. Ekstrudacja profilu zapewnia zwiększoną trwałość i sztywność konstrukcji.

W zestawie z wyłazem znajduje się również uniwersalny kołnierz uszczelniający.

Skrzydło wyposażone jest w uchwyt, który umożliwia jego zablokowanie w trzech pozycjach, co znacznie ułatwia przewietrzenie pomieszczenia.

Zastosowane hartowane szyby cechują się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne (np. gradobicie).

Montaż wyłazu jest niezwykle prosty ? nie ma konieczności wykonywania wymianów czy nadbitek. W trakcie montażu wyłaz można przesuwać w poziomie, dzięki czemu łatwo jest dopasować wyłaz Fakro do profilu pokrycia dachowego. Zastosowane kołki ustalające zostały zaokrąglone, dziki czemu zabezpieczają przed skaleczeniem w trakcie użytkowania wyłazu.

Każdy wyłaz dachowy Fakro wyposażony jest w przydatny i poręczny zestaw montażowy, który znacznie ułatwia prace montażowe.

Wyłaz ten przeznaczony jest do montażu w dachach o kącie nachylenia od 15o do 70o.

[wonderplugin_cond deviceexclude=”Mobile”]
łatwy montaż wyłazu dachowego

NACHYLENIE DACHU
15-70?
 
wyłaz dachowy okno połaciowe tanio

IZOLACJA AKUSTYCZNA
34dB
gwarancja tanio niska cena cennik

GWARANCJA
5 lat
[/wonderplugin_cond]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wyłaz WLI Fakro otwierany na bok z kołnierzem uniwersalnym i zespoloną szybą hartowana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.