wyłaz dachowy fakro wsz

Wyłaz WSZ Fakro standardowy z kołnierzem do pokryć falistych

335,00 552,00 

  • Klasa: STANDARD
  • Przeznaczony do pokryć falistych
  • Otwieranie klapowe (skrzydło otwierane do góry)
  • Ościeżnica wykonana z drewna sosnowego impregnowanego próżniowo
  • Okno zintegrowane z kołnierzem uszczelniającym
  • Ogranicznik utrzymujący okno w pozycji otwartej
  • Zakres montażu 15-60°.
  • Gwarancja – 5 lat

Wyłaz WSZ Fakro standardowy z kołnierzem do pokryć falistych

Główną funkcją wyłazu dachowego jest zapewnienie bezpiecznego i komfortowego dostępu do powierzchni dachu, gdy na przykład konieczne jest przeprowadzenie prac kominiarskich czy instalacyjnych. Wyłazy dachowe istnieją w kilku wariantach a ich właściwy dobór zależny jest od potrzeb. Podstawowe rozróżnienie dotyczy tego, czy wyłaz będzie dopełniał pomieszczenie użytkowe i ogrzewane, czy nieogrzewany strych. Dodatkowo, wyłazy dachowe zapewniają doświetlenie poddasza światłem naturalnym a także pozwalają na przewietrzenie tych pomieszczeń dzięki możliwości uchylenia klapy.

 

Wyłaz dachowy WSZ przeznaczony do nieużytkowych, nieogrzewanych pomieszczeń poddaszowych, w których panująca temperatura zbliżona jest do temperatury panującej na zewnątrz.

W wyłazie WSZ Fakro wyposażony jest w ościeżnicę z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, z kolei skrzydło stanowi profil aluminiowy malowany proszkowo, zabezpieczony zewnętrznie uszczelką obwodową. Ekstrudacja profilu zapewnia zwiększoną trwałość i sztywność konstrukcji.

W zestawie z wyłazem znajduje się również uniwersalny kołnierz uszczelniający.

Skrzydło wyposażone jest w uchwyt, który umożliwia jego zablokowanie w trzech pozycjach, co znacznie ułatwia przewietrzenie pomieszczenia.

Montaż wyłazu jest niezwykle prosty ? nie ma konieczności wykonywania wymianów czy nadbitek. W trakcie montażu wyłaz można przesuwać w poziomie, dzięki czemu łatwo jest dopasować wyłaz Fakro do profilu pokrycia dachowego. Zastosowane kołki ustalające zostały zaokrąglone, dziki czemu zabezpieczają przed skaleczeniem w trakcie użytkowania wyłazu.

Każdy wyłaz dachowy Fakro wyposażony jest w przydatny i poręczny zestaw montażowy, który znacznie ułatwia prace montażowe.

Wyłaz ten przeznaczony jest do montażu w dachach o kącie nachylenia od 15o do 60o.

[wonderplugin_cond deviceexclude=”Mobile”]
wyłaz na dach okno dachowe

NACHYLENIE DACHU
15-60?
 
wyłazy dachowe cennik cena tanio

IZOLACJA AKUSTYCZNA
34dB
gwarancja wysoka jakość tanio

GWARANCJA
5 lat
[/wonderplugin_cond]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wyłaz WSZ Fakro standardowy z kołnierzem do pokryć falistych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!