Wyłaz dachowy Velux GVK 0000Z - 46x61

Wyłaz dachowy Velux GVK 0000Z – 46×61

593,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Wyłaz GVK VELUX rozmiar 46x61

Wyłaz dachowy Velux o wymiarach 46×61, z przeznaczeniem do nieogrzewanych pomieszczeń poddasza oraz strychów to bezpiecznie zaprojektowane wyjście na dach, proste i funkcjonalne rozwiązanie, ułatwiające wszelkie prace dachowe.
Velux GVK 0000Z - 46x61

VELUX wyłaz GVK 46x61

  • Wygodny i bezpieczny dostęp do powierzchni dachu
  • Przeznaczony do poddaszy nieużytkowych i strychów
  • Nie wymaga konserwacji
  • Zintegrowany kołnierz uszczelniający
  • Duży i wygodny otwór
  • Bezpieczny ogranicznik otwarcia
  • Boczna klamka z trzystopniowym uchyleniem
  • Powierzchnia antypoślizgowa w dolnej części ościeżnicy
  • Doświetlenie strychu światłem dziennym
  • Dwa lata gwaracji

Velux: Wyłaz dachowy GVK rozmiar 46x61 – przede wszystkim bezpieczeństwo

Velux GVK 0000Z - 46x61 Wyłaz dachowy Velux

Wyłaz dachowy GVK o wymiarach 46×61 to zapewnienie wygodnego dostępu do powierzchni dachu, zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Wykonany jest z niewymagającego konserwacji tworzywa, czyli poliuretanu, który jest odporny na działanie wody i wyjątkowo trwały. Ościeżnica wyłazu ma zwiększoną wytrzymałość i wykonana jest z aluminium. Wyłaz GVK wyposażony jest w zintegrowany kołnierz uszczelniający, co ułatwia i przyspiesza montaż w dachu. Kołnierz będzie pasował do płaskich oraz profilowanych pokryć dachowych, maksymalnie do wysokości 6 cm. Konstrukcja wyłazu nie posiada właściwości termoizolacyjnych, dlatego jest on przeznaczony do stosowania wyłącznie na strychach i nieogrzewanych poddaszach.

Wyłaz dachowy Velux GVK 0000Z - 46x61

Zwiększone bezpieczeństwo użytkowe zapewnia wygodna wielkość otworu – 46×61 cm oraz zastosowanie powierzchni antypoślizgowej, na dolnej części ościeżnicy. Wyłaz wyposażony jest ponadto w bezpieczny ogranicznik otwarcia, który chroni przed przypadkowym zatrzaśnięciem się otwartego skrzydła, co stanowi istotny czynnik dla osób przebywających na dachu. Wygodną obsługę wyłazu zapewnia ergonomiczna, boczna klamka, posiadająca dodatkowo trzy stopnie mikrouchylenia, co będzie pomocne w lekkiej wentylacji wnętrza strychu. Dodatkowe bezpieczeństwo osób przebywających na dachu zapewni zastosowanie stopni kominiarskich. Wyłaz GVKVelux posiada 2 lata gwarancji producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wyłaz dachowy Velux GVK 0000Z – 46×61”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!