Wyłaz dachowy Velux GVT 0000Z - 103 54x83 (2)

Wyłaz dachowy Velux GVT 0000Z – 103 54×83

814,00 

Wyłaz GVT VELUX rozmiar 103 54x83

Wyłaz dachowy Velux o wymiarach 54×83, z przeznaczeniem do nieogrzewanych pomieszczeń poddasza oraz strychów to bezpiecznie zaprojektowane wyjście na dach, proste i funkcjonalne rozwiązanie, ułatwiające wszelkie prace dachowe.

Wyłaz dachowy Velux GVT 0000Z - 103 54x83

VELUX wyłaz GVT 54x83

  • Wygodny i bezpieczny dostęp do powierzchni dachu
  • Przeznaczony do poddaszy nieużytkowych i strychów
  • Nie wymaga konserwacji
  • Zintegrowany kołnierz uszczelniający
  • Duży i wygodny otwór
  • Bezpieczny ogranicznik otwarcia
  • Boczna klamka z trzystopniowym uchyleniem
  • Powierzchnia antypoślizgowa w dolnej części ościeżnicy
  • Doświetlenie strychu światłem dziennym
  • Dwa lata gwaracji

Velux: Wyłaz dachowy GVT rozmiar 54x83 – przede wszystkim bezpieczeństwo

GVT 0000Z - 103 54x83 Wyłaz dachowy Velux

Wyłaz dachowy GVT o wymiarach 54×83 to zapewnienie wygodnego dostępu do powierzchni dachu, zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Wykonany jest z niewymagającego konserwacji tworzywa, czyli poliuretanu, który jest odporny na działanie wody i wyjątkowo trwały. Ościeżnica wyłazu ma zwiększoną wytrzymałość i wykonana jest z aluminium. Wyłaz GVT wyposażony jest w zintegrowany kołnierz uszczelniający, co ułatwia i przyspiesza montaż w dachu. Kołnierz będzie pasował do płaskich oraz profilowanych pokryć dachowych, maksymalnie do wysokości 6 cm. Konstrukcja wyłazu nie posiada właściwości termoizolacyjnych, dlatego jest on przeznaczony do stosowania wyłącznie na strychach i nieogrzewanych poddaszach.

Zwiększone bezpieczeństwo użytkowe zapewnia wygodna wielkość otworu – 55×83 cm oraz zastosowanie powierzchni antypoślizgowej, na dolnej części ościeżnicy. Wyłaz wyposażony jest ponadto w bezpieczny ogranicznik otwarcia, który chroni przed przypadkowym zatrzaśnięciem się otwartego skrzydła, co stanowi istotny czynnik dla osób przebywających na dachu. Wygodną obsługę wyłazu zapewnia ergonomiczna, boczna klamka, posiadająca dodatkowo trzy stopnie mikrouchylenia, co będzie pomocne w lekkiej wentylacji wnętrza strychu. Dodatkowe bezpieczeństwo osób przebywających na dachu zapewni zastosowanie stopni kominiarskich. Wyłaz GVT Velux posiada 2 lata gwarancji producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wyłaz dachowy Velux GVT 0000Z – 103 54×83”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.